Наливна 3D підлога

Наливна 3D підлога

Наливна 3D підлога - технологія для творчості.

Сучасні будівельні технології дають дизайнерам інтер'єрів все більше і більше можливостей для втілення своїх найсміливіших ідей. Прикладом такої технології може служити так звана 3D підлога, яка з'явився зовсім не давно, але вже встигла завойовувати популярність по всьому світу.

Наливна 3D підлога це креативний підхід до оформлення покриття підлоги, взятий на озброєння вже багатьма дизайнерами і декораторами. Його з однаковим успіхом застосовують і при обробці офісних, торгових приміщень, ресторанів, і, звичайно ж, для створення ексклюзивних інтер'єрів в будинках і квартирах.

Так що ж являє собою наливна 3D підлога? Основою такої підлоги є самовирівнювальна стяжка, яка створює гладеньку основу для всієї підлоги. Після чого на неї наноситься малюнок. Це можуть бути фотошпалери, в тому числі і 3D, або малюнок, який ви можете намалювати самі, а також різні декоративні предмети - монети, шматки каменю, гілки і т.д. Поверх цього наноситися прозорий двокомпонентний полімер (загущувач і затверджувач), саме він надає підлозі міцність і зносостійкість. Готова поверхня
3D підлоги додатково покривається захисним лаком.

До переваг такого декоративного покриття можна віднести:

  • абсолютно рівну і безшовну поверхню;
  • за допомогою цієї технології можна створити ексклюзивний малюнок підлоги;
  • за рахунок двокомпонентного полімеру, такі підлоги мають високу зносостійкість і є довговічні, їм не страшні подряпини і удари;
  • вони не горючі, не виділяють токсичних речовин, не ковзають, і їх можна використовувати з системами обігріву підлоги.

Але, як відомо, ідеального матеріалу не буває і щоб об'єктивно і з усіх боків вивчити цю нову будівельну технологію необхідно ознайомитися і з її недоліками:

  • висока вартість, як матеріалів, так і монтажу підлоги;
  • вимагає ретельної підготовки поверхні, найменша нерівність або дефект можуть зіпсувати всю роботу;

Також до недоліків можна віднести і те, що з часом малюнок підлоги може набриднути і доведеться прибрати повністю всю підлогу або наносити поверх неї якесь класичне покриття - ламінат, плитку, паркет.

Монтаж такої підлоги вимагає певного досвіду і знань, самостійно це буде зробити досить складно, тим більше, якщо до цього ви ніколи не стикалися з наливними підлогами.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Категорія: Все для ремонту
Теги:
Всього коментарів: 0
avatar