Кішка - це не маленький песик

Кішка - це не маленький песик

Останнім часом кішки стають все більше членами сім'ї і їх популярність зростає. Причиною може бути їх більш самостійний характер.

Останнім часом кішки стають все більше членами сім'ї і їх популярність зростає. Причиною може бути їх більш самостійний характер. Люди, у яких немає часу на вигул собаки і, при цьому, хотіли б домашнього вихованця, вибирають кішку. При такому виборі важливо розуміти, що кішка - це не маленька собачка. Незважаючи на те, що її не треба постійно вигулювати, і в неї є свої характерні потреби, до яких необхідно прислухатися.

Базове дресирування

Команди сидіти, лежати або принести кішки в принципі не вміють виконувати. Є деякі кішки, які чогось навчаться, але точно, що не роблять цього заради задоволення господаря. Швидше для свого власного розваги. Те ж саме і з приучением до чистоти. Більшість кішок ходить в лоток, призначений для них, але достатньо найменшого зміни наповнювача, появи нового члена сім'ї та їх досі безпроблемне поведінку поміняється. Несподівано кішка почне мочитися на ліжко і її гігієнічні звички, як за помахом руки, зникнуть. Для більшості кішок діє правило, що це людина для них, а не кішка для людини. У цьому випадку покарання, заборони і ваша розсердженого нічого не зможуть зробити, навпаки, можуть кішку ще більше переконати в подальших дурних звичках.

Годування

Відмінності в характерах собаки і кішки нам відомі. Мало хто знає, що відмінності повинні бути і в їх кормі. Кішці, для її життя, необхідно м'ясо, яке є джерелом незамінних сполук. З цього випливає, що кішка ніколи не буде вегетаріанцем. Котів не можна годувати кормом для собак. Не тільки через те, що він зовсім по іншому збалансований, але, і до того ж, в ньому міститься менше білка (особливо тваринного походження).

Здоров'я

Кішки є чемпіонами в ховання хвороб і нерідко пройде кілька тижнів, перш ніж ви помітите, що з вашою кішкою щось трапилося. Часто приймаєте її сечовипускання повз лотка за погану звичку, але мало хто подумає, що це є проблемою зі здоров'ям. Тому при кожній, і мінімальної, зміні поведінки задайте собі питання, якщо кішка здорова або її щось турбує. Безумовно не займайтеся домашнім або "бабусиним" лікуванням. Кішки більш сприйнятливі, ніж собаки або люди, і неправильне лікування або прийом ліків, які зазвичай собакам або людям не нашкодять, можуть мати для них смертельні наслідки.

Молоко - це не вода

Слова молоко і кішка ставляться один до одного з нашого дитинства. На жаль, часто коров'яче молоко не засвоюється кішками і вони страждають діареєю. Молоко також не замінить споживання рідини, на яке ми повинні звертати особливу увагу. Брак рідини є одним з факторів, які сприяють захворюванню нижніх сечових шляхів. Тому краще давайте своїй кішці миску свіжої води щодня, ніж миску молока.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar