зони відпочинку для кішок

зони відпочинку для кішок

Кішки є одними з найпопулярніших домашніх тварин. Зазвичай вони живуть на вулиці, лазять по деревах і стінах, ловлять мишей, точать свої кігті. Хоча вони як і раніше хижаки, деякі з сьогоднішніх кішок просто так на вулицю не вийдуть і повинні розважатися в квартирі. І якщо їх власники не підготують відповідні іграшки і пристосування, то кішки будуть пустувати на килимі, розірвуть оббивку на кріслах або на стільцях, будуть стрибати по фіранкам і т.д. Пошкоджень меблів можна запобігти заздалегідь. Зоомагазини, крім лежанок, також пропонують різні когтеточки і зони відпочинку для кішок.

Когтеточки для кішок
Кішка, яка живе на вулиці більшу частину часу, постійно точить кігті під час переміщення по різних нерівних поверхнях. Але якщо вона замкнена будинку, цієї можливості у неї немає, а зростаючі кігті сверблять і змушують кішку шкребти меблі або килим. Якщо ми будемо стригти кігті і поставимо в її кутку підходящу когтеточку, то дозволимо гігієну і розвага і убережемо меблі. Когтеточки для кішок бувають різної форми і зроблені з різних матеріалів, у більшості з якими-небудь іграшками. На вибір десятки моделей, які мають форму килимка, будиночка, стовпчика, кільця з прикріпленими м'ячиками або пахвами.

Зони відпочинку для кішок
Кішки звикли лазити наверх, і про це треба подумати, якщо ви стурбовані, що домашня тварина лазить по шафах або дереться по фіранкам. Найкращим рішенням буде купити зону відпочинку, що нагадує дерево до когтеточку і лежанкою разом. Звичайно, ви можете зробити її і самі з якихось трубок, сизалю та інших матеріалів, однак ціна може бути набагато вище, ніж у готовій зоні відпочинку, і, ймовірно, вона не буде настільки ж елегантна, як зона відпочинку з магазину.

Подумайте про життя кішки перш, ніж принесете додому миле маленьке кошеня. Підготуйте все необхідне заздалегідь, щоб уникнути розчарування від пошкоджених речей. Кішки дуже інтелігентні і багаторазово вам віддячать.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar