5 порад від наших вихованців

5 порад від наших вихованців

5 звичок, які ми могли б запозичити у наших вихованців.

Дотримуйтесь графіку
Домашні тварини не можуть відрізнити суботу від понеділка. Те ж саме працює і для годинника людського тіла. Люди сплять краще, якщо вони лягають спати і встають в той же самий час кожен день навіть у вихідні. Дотримання послідовного графіка для того, щоб одягтися, поїсти і сходити в душ може також поліпшити якість сну.

Виляння хвостом
Можливо, у Вас немає хвоста. Але Ви можете посміхнутися, коли Ви вдячні. Дослідники знайшли сильну зв'язок між вдячністю і загальним добробутом. Таким чином, зізнавальні і вдячні люди мають кращі відносини, знаходяться в кращій фізичній формі і мають менше скарг.

Цікавість
Згідно популярному вислову, цікавість може бути небезпечним для здоров'я кішки. Але не для людей. Дослідники довели, що цікаві люди більше розуміють значення сенсу життя. Інші дослідження знайшли зв'язок між цікавістю і психологічним добробутом і розширенням знань і навичок.

Пийте воду, коли Ви хочете пити
Собаки не п'ють спортивні напої, коли вони багато бавляться - людям також не треба цього робити. Пийте просту воду. Вода дає Вашим м'язам і тканинам необхідну рідину, не додаючи калорії. Обов'язково пийте більше в спекотні дні або коли Ви багато потієте.

Подрімайте
Ви ніколи не знайдете тварину, яка б не зімкнула очі цілий день. Очевидно, люди теж могли б скористатися цією звичкою. Дослідження проведені на приблизно 24 000 чоловік, показують, що у людей, які люблять поспати вдень, ймовірність, що вони помруть від хвороби серця на 37% менше, ніж у людей, які дрімають тільки іноді. Короткі дрімоти можуть також збільшити реакцію і якість виконання роботи.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Категорія: Різне
Теги:
Всього коментарів: 0
avatar