Як навчитися прощати чоловічі гріхи?

Як навчитися прощати чоловічі гріхи?

Ми часто ображаємося на чоловіків за різні провини, звинувачуючи їх в поганому або зневажливе ставлення до нас.

Але чи так вже вони винні насправді? Як не дивно, в деяких ситуаціях «винуватим» може виявитися наше власну уяву. Давайте це розглянемо.

У чому жінки найчастіше звинувачують представників сильної статі?

Він не подзвонив

Варіанти - ви дзвонили, а його телефон вимкнений, недоступний, не відповідає ...

Ви точно знаєте, що людина не виходить на зв'язок спеціально? Адже чоловік міг опинитися поза зоною доступу, міг втратити або забути телефон, міг потрапити в аварію, нарешті, на телефоні могли просто закінчитися гроші ...

Якщо між вами поки немає ніяких відносин (наприклад, ви тільки познайомилися), то він взагалі не зобов'язаний вам дзвонити або відповідати на ваші дзвінки. Якщо відносини є, звинувачувати в чомусь чоловіка ви можете, тільки якщо точно знаєте, що він не хоче з вами розмовляти. Тому відкладіть свої образи до з'ясування ситуації.

Він не прийшов на призначену зустріч або запізнився

Перш ніж ображатися, необхідно з'ясувати причину неприходу або запізнення. Буває, що вона досить вагома - не відпустили з роботи, вдома трапилася НП, потрапив в пробку ... Не робіть поспішних висновків, поки вам не озвучать причину.

Він не привітав зі святом

Свято може бути якою завгодно - Новий рік, День святого Валентина, 8 березня, ваш день народження ... Чоловік не згадав про дату, і ви образилися.

По-перше, День всіх закоханих або Жіночий день визнають далеко не всі. Перше свято багато хто вважає західною традицією і вважають, що до України воно не має ніякого відношення. А 8 березня православні, наприклад, не зазначають, у них є інші, церковні свята, що стосуються жінок.

По-друге, все залежить від ваших стосунків із чоловіком. Якщо вони є, то причина для «непоздравленія» повинна бути досить серйозною. Але іноді ви вважаєте, що вони є, а чоловік - що їх немає. Приміром, коли вас пов'язує лише секс.

Ситуація може виглядати образливою для вас, тільки якщо ви обоє безумовно вважаєте себе парою. Якщо це лише зустрічі від випадку до випадку, цілком можливо, що ви для чоловіка тільки коханка і він не відчуває ніяких зобов'язань по відношенню до вас.

Він не повідомив вам про свої плани

Наприклад, купив машину або поїхав у відрядження, на дачу до родичів - і не сказав вам ... Або після роботи відправився з друзями в ресторан відзначати чийсь день народження, що планувалося заздалегідь, а вас про це забув проінформувати ...

Якщо ви не живете разом з чоловіком, то розраховувати на те, що він буде вам все про себе повідомляти, не варто. Але іноді навіть при спільного життя він може приховувати якісь факти, які вам можуть не сподобатися. Не тому, що він не рахується з вами, а тому, що він, навпаки, побоюється, що постане перед вами в невигідному світлі, що ви будете його лаяти і інш. Тому перш, ніж смертельно ображатися, спочатку проаналізуйте ситуацію.

Він не знайомить вас зі своїми рідними та друзями

Багато жінок впевнені, що якщо чоловік не знайомить їх з ріднею та не вводить в своє коло спілкування, значить, він не дорожить відносинами. Але це може бути і не так. Навпаки, буває, що чоловік взагалі не надає особливого значення факту знайомства своєї дівчини з його батьками або друзями, і навіть після такого знайомства вони можуть швидко розлучитися. Так що це аж ніяк ніякої не показник «серйозності відносин». Перш ніж ображатися, скажіть, що хотіли б познайомитися з його близькими, і подивіться на реакцію обранця.

Він забув про ваше прохання

Більшість жінок, якщо чоловік забув купити хліба, якусь річ для господарства або виконати ще якесь доручення, смертельно ображаються. Хоча свою власну забудькуватість ми часто списуємо на неуважність або склероз. Згадайте, скільки разів ви самі забували щось зробити! Раз це так уже важливо, зателефонуйте чоловікові або пошліть смс, нагадуючи йому про те, що від нього вимагається, а не досадою потім, що він забув. Хіба мало, запрацювався ...

У яких випадках все-таки слід ображатися?

Якщо чоловік вам збрехав

Раз він бреше - значить, не довіряє вам, або йому є що приховувати. Наприклад, зраду. Це, зрозуміло, досить серйозний привід для образи.

Якщо у нього була можливість щось зробити, але він цього не зробив просто за примхою

Скажімо, він не подзвонив, бо не хотів, а не тому, що не міг. Або не прийшов вчасно, бо не вважав це важливим, а не в силу обставин. Це означає, що ви не граєте в його житті істотної ролі.

Якщо він свідомо вас підвів

Припустимо, ви п'ять разів нагадували, щоб він забрав дитину з дитсадка, а він цього принципово не зробив, оскільки вважає, що це повинні робити ви, і тільки ви. Або він відмовив вам у чомусь, що для вас дуже важливо, тільки тому, що вважає це дурницею.

Якщо у вас сім'я, а він вирішує якісь серйозні питання без вас

Припустимо, бере кредит, затіває ремонт або купує путівки на курорт, не порадившись з вами. Раз ви - «дві половинки одного цілого», то будь важливе рішення має прийматися обов'язково тільки спільно.

Якщо ви виявили стовідсоткові докази того, що чоловік вам зраджує

Ну, це зрозуміло і без коментарів ...

Одним словом, ображатися потрібно, тільки якщо ситуація виглядає цілком конкретною і визначеною. Спробуйте відокремити факти від вигадок, а потім вже вирішуйте, чи варто висловлювати претензії.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Категорія: Психологія
Теги:
Всього коментарів: 0
avatar