10 фактів про багатих людей

10 фактів про багатих людей

10 фактів про те, як багаті люди заробляють і поводяться з грошима. Більшість з них не завжди жили в достатку.

1. Ми економимо - і пишаємося цим
Коли Ви відкриваєте газету або журнал, і бачите дисконтні купони, вони схожі на доларові банкноти, впадають Вам в очі ... Чому б і ні?
Хіларі Свонк (кіноактриса)

2. Я думаю про це цей так: витрачай гроші, так як ти їх заробляєш
Таким чином, якщо я економлю 2,000 $, відмовившись від першого класу, це рівнозначно тому, що мені хтось заплатив 2,000 $. Хіба Ви не сиділи б на незручному стільці протягом трьох годин за 2,000 $?
Успішний Бостонський пластичний хірург

3. Я користуюся банкоматом тільки один раз в тиждень і плачу за все готівкою
Таким чином, я змушений дотримуватися бюджету. Я можу витратити тільки те, що знаходиться в моєму гаманці. Я перетворюю це в гру, де щотижня, я зменшую кількість зняття готівки в банкоматі на 20 $, щоб визначити, як низько я можу дійсно піти.
Алан Корі, автор мільйонів доларів до 30 років

4. Ми точно такі ж, як Ви
Мільйонери схильні платити приблизно 16 $ за стрижку в традиційній перукарні.
Дослідники від Науково-дослідного інституту Огляду Університету Джорджії.

5. Ми ненавидимо викидати речі
Один час моя внучка заповнювала багато документів, які скріплювала декількома скрепками для паперів. Я сказав їй знімати їх так, щоб вона могла знову використовувати їх. Вона сказала: "Ви знаєте, які дешеві скрепки для паперів?". На що я їй відповів - "А ти  знаєш, як один пенс може виручити, коли він тобі дуже потрібен?"
Пет Бреннан, співвласник Бреннан Білдерс, головний будівельник в місті Еванса, Пенсільванія

6. Ми вкладаємо капітал, керуючись раптовим поривом
Навесні 2012 я прочитав в Wall Street Journal і дізнався, що акції відомого рітейлера, як передбачалося, були придбані, але після того, як угода провалилося, ціна впала майже на 50 відсотків. Саме тоді я купив акції на 5,000 $. Їх цінність збільшилася на 50 відсотків у той же день, і я прийняв рішення акції продати.
Партнер в престижній юридичній фірмі

7. Ми не такі розумні, як Ви думаєте
Дивно, наскільки більш розумним Вас вважають, коли у Вас є гроші. Через два дні після того, як я продав свою компанію, мене запросили на конференцію, виступити на якій я відчайдушно намагався протягом шести років.
Пітер Шенкмен, підприємець і інвестор

8. Ми знаходимо інвестиційні ідеї в повсякденному житті
Після того, як моя дружина прийшла у захват від факту, що її улюблені колготки L'eggs стали продаватися в продуктових магазинах, я вважав, що компанія йшла до цього навмисно. Я купив акції і спостерігав, як вони шестикратно збільшаться.
Менеджер фонду Магеллана

9. Ми не відступаємо, поки не отримаємо своє
Я одного разу добрався до глави клієнтської підтримки в Dell, коли зламався мій комп'ютер, який був знятий з гарантії, і мені був відправлений новий на наступний день. Якщо Ви будете готові підняти цілий ланцюг, то Ви, мабуть, натрапите на когось, хто готовий змінити правила, виправити скаргу і вирішити проблему.
Огаст Турек

10. Всупереч широко поширеній думці, ми дійсно платимо податки, багато податків
І у багатьох немає команд дорогих адвокатів і бухгалтерів, щоб займатися документами. Багато хто з них роблять це самі, точно так само, як інша частина міра.
Партнер в юридичній фірмі


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Категорія: Різне
Теги:
Всього коментарів: 0
avatar