«Закляття» для підвищення продуктивності в роботі

«Закляття» для підвищення продуктивності в роботі

Більшість порад, що стосуються підвищення продуктивності в роботі, добре відомі, а тому, незважаючи на всю їхню мудрість, звучать досить банально.

Сьогодні я розповім вам, як перегляд фільмів жахів за особливою схемою допомагає в рази збільшити продуктивність в роботі, позбутися прокрастинації і присікти самокопання, до якого нерідко схильні творчі люди. Не обіцяю, що метод допоможе всім, бо універсальних методів для підвищення продуктивності в роботі не так вже й багато.

Схема застосування цього методу для підвищення продуктивності в роботі

Береться один хороший фільм жахів - скачується або береться в прокаті. Я тим часом сідаю робити перший великий за планом шмат роботи. Фільм я вже вибрала, тому ознайомилася із загальним планом сюжету і відгуками і десь на задвірках свідомості вже смакую те, що мене чекає, і терпляче працюю до першої кава-паузи.

Шматок роботи зроблено - я включаю фільм. Хвилин на 15. Насправді, виділений шматок часу - це не найважливіше. Важливіше логічне завершення шматочка перегляду. Наприклад, до страшного моменту. Відчуваю, що більше несила - зараз станеться щось надзвичайне (зазвичай під характерну похмуру музичку) - швидко натискаю на паузу і роблю наступний за планом шматок роботи (наприклад, пишу статтю, пачку новин або редагую конкурсні матеріали). Попрацювавши близько години, заспокоююся і вирішую дивитися далі (цікаво ж!). Ще 10-15 хвилин. На черговому страшному моменті зупиняю і знову беруся за роботу, паралельно думаючи, що ж там трапиться далі. Так непомітно і плідно проходить робочий день - перероблена гора роботи, передумав різноманітні варіанти долі героїв ... Таким чином, одного фільму вистачає на весь робочий день - від 7 до 10 годин. Я не кажу, що я додатково не роблю фізкульт-хвилинок і перерв для очей - в даному випадку мова просто не про це.

Я не психолог і не лікар, але прекрасно розумію, чим мені допомагають викиди адреналіну при перегляді фільмів жахів.

Ліки від нудьги для підвищення продуктивності в роботі

По-перше, я фрілансер і працюю без вихідних. Звичайно, при бажанні я можу влаштувати собі вихідний - просто не відчуваю такої необхідності. Свобода, яку дає мені фріланс, можливість в будь-який момент сісти за роботу або перерватися, робить мою роботу актом доброї волі, а не зобов'язалівкою, і тому я працюю із задоволенням кожен день. Плюс моя робота не одноманітна - хочу про халву пишу, хочу - про пряники, хочу - просто редагую написане іншими і вивчаю якісь теми для майбутніх матеріалів. Але, звичайно, будь-яка рутина може викликати нудьгу. І якщо сьогодні ви бадьоренько сіли за клавіатуру і набираєте гарні тексти, то завтра з ранку вам може бути «влом», навіть якщо ви трудоголік. Адже навіть у самій цікавій роботі мають місце нудні моменти. І ужастики - те саме порятунок від нудьги, бо хто може поскаржитися на нудьгу, спостерігаючи, як герой тікає від зловісної ляльки чи рятує сина з астралу? ..

Засіб від прокрастинації для підвищення продуктивності в роботі

Працюючи за такою схемою підвищення продуктивності в роботі, про прокрастинацію забуваєш начисто. По-перше, розумієш: чим раніше закінчиш шматок роботи, тим швидше подивишся черговий шматочок захоплюючого фільму. Насправді підходять не тільки ужастики, але і трилери на кшталт «заручницею» і «Дежавю» (як кажуть, кому що ближче). Фільми, звичайно, потрібно вибирати індивідуально - щоб картина «чіпляла».

Вакцина проти самокопання

Впевнена, що не тільки я страждаю від безглуздих думок «на задньому плані», коли робота робиться, а всяка нісенітниця в цей час «думається». Нісенітниця стосується самих різних областей - неприємних моментів у минулому, аналізу сварок з людьми, незадоволеності, економічної кризи в Росії, нерозуміння з близькими і т.д. Чи треба говорити, що це самокопання забирає дуже багато душевних сил, і це «радіо» дуже важко вимикається. То одне, то друге, то третє, то думки про про вечерю, який треба готувати, а не хочеться. Так от, перегляд фільму жахів або іншого захоплюючого фільму «відключає» самокопання. Точніше, він переносить аналіз зі сфери особистого в сферу художнього: «Як можна було таке придумати?», «Як додумалися так зняти?», «Бідна родина Перон - як вони жили з цими привидами?», «Який дурний режисерський хід!» . Таким чином, якщо у вас і спливають якісь думки, поки ви перевіряєте "Плагіатус" статтю або створюєте авторську відомість, ці думки не стосуються особистого, а тому не висмоктують з вас енергію. Міркування переходять у площину мистецтва і не турбують вас.

Застава швидкої роботи

Насправді робота під «ужастик» робиться швидше. Через емоційну насиченість картини перегляд фільму сприймається не як відпочинок в перервах від роботи. Виникає відчуття, що ви працюєте в перервах від перегляду фільму.

Робота робиться швидко - адже вам не терпиться дізнатися, хто ж там у таємничому тумані і що далі «витворить» привид будинку.

Звичайно, комусь простіше цілий день відпрацювати, а ввечері, вимкнувши світло, подивитися фільм. А для когось оптимальніше «нарізати» фільм на шматочки і насолоджуватися весь день.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Категорія: Різне
Всього коментарів: 0
avatar