Жіночі слабкості - прощати чи змиритися?

Жіночі слабкості - прощати чи змиритися?

У всіх є свої слабкості, але, як правило, у жінок їх налічують більше.

Можливо, тому прекрасну половину людства часто називають слабкою статтю. Більше того, існують типово жіночі слабкості, які багато чоловіків уже давно вивчили і перестали їм протистояти. Поговоримо про найвідоміших з жіночих «спокус».

«Солодке» життя

Всі наші слабкості подібні красивому шматочку улюбленого торта в період дієти - є його небажано, але протистояти його аромату і смаку ми не в силах. Таке порівняння невипадково, адже один з найвідоміших жіночих спокус - це солодке, а особливо шоколад. Жінки набагато частіше обмежують себе в їжі, ніж чоловіки. Можливо, тому ми так небайдужі до вкусностям. Але у американських вчених є своя версія: жіночий мозок вже спочатку більш чутливий до продуктам, що містять цукру і жири. Проте надмірно догоджати таким капризам мозку не варто.

Вилив душі

Мало хто з жінок не любить побалакати з подругами, колегами або з мамою, обговорити останні новини або просто попліткувати. Нам набагато важче носити все в собі, збирати емоції - так хочеться швидше поділитися ... Так ми знімаємо стрес, поповнюємо запаси енергії. Якщо жінці не вистачає спілкування, то вона стає помітно раздражительнее і беспокойнее. Тому дозволяти їй досхочу наговоритися потрібно хоча б раз на тиждень.

Шопінг

Нескінченне ходіння по магазинах у пошуках чергових покупок - ще одна жіноча звичка, яку часом чоловікам дуже складно зрозуміти. Однак чимало існує психологічних досліджень, результати яких стверджують користь шопінгу. Роздивляючись вітрини, приміряючи новий одяг, жінки забувають про побутові проблеми і стресі. І не біда, якщо ви пішли за хлібом, а купили чергові туфлі. Але щоб не стати марнотратом, можна гуляти по магазинах і без грошей, відпочиваючи морально і отримуючи заряд бадьорості без зайвих витрат.

«Рожеві» окуляри

Вже з самого дитинства дівчинки заслуховуються і задивляються казками про прекрасних героїнь, які гідно долають безліч негараздів і переможно виходять заміж за принца. Але чимало жінок уже в свідомому, зрілому віці продовжують вірити в казку, оточуючи себе зайвим ореолом романтики і відмовляючись вірити в прозаїчну дійсність. Небажання знімати «рожеві» окуляри нерідко веде до життєвих труднощів і ускладнює вирішення реальних проблем. Однак повністю відмовитися від романтики жінки не в силах, тому чоловікам потрібно хоча б по святах дозволяти своїм коханим бути принцесами і обов'язково дарувати квіти.

Синдром чистоти

Так уже повелося ще з первісних часів, що жінка стала берегинею вогнища. Але іноді в боротьбі за чистоту і порядок леді переборщують, виводячи з себе і близьких, і саму себе. Через одного випадково кинутого носка або невимите чашки в деяких сім'ях може спалахнути серйозна сварка, ризикуючи перерости у щось більш серйозне. Якщо для жінки будинок не представляється без чистоти і порядку, то багато чоловіків асоціюють будинок насамперед, зі спокоєм і свободою, де можна дозволити собі трохи більше. Ось чому обов'язково потрібен консенсус, до настання якого повинні докласти зусиль обидві сторони.

Страх самотності

Як відомо, за своєю природою чоловіки полігамні, і вони не так бояться залишитися одні, ніж жінки, які вже на першому курсі інституту (якщо не раніше) починають замислюватися про заміжжя. Причина тут проста: у жінки на землі є велика місія - продовжувати рід людський. Ось чому, купуючи дівчинці вбрання і ляльки, її вже з дитинства готують до заміжжя і народження дитини. Але часом страх самотності буває настільки непереборний, що жінки можуть вийти заміж буквально за першого зустрічного. Такі необдумані кроки призводять до справжніх сімейних трагедій.

Турботлива матуся

У кожній нормальній жінці добре розвинений материнський інстинкт, який необхідний їй для народження і виховання дитини. Але в цьому чудову властивість прекрасної половини людства є і мінуси, які найчастіше доводиться терпіти чоловікам. Перший з них - це повне занурення в турботу про дітей, коли увага батькові сімейства практично не приділяється. Другий неприємний момент - розвиток «синдрому квочка», коли жінка починає доглядати за чоловіком, немов за дитиною. Обидві крайнощі не кращим чином позначаються на відносинах, тому краще палицю не перегинати.

Споконвічний сумнів

«Милий, ну яке мені сукню одягти - червоне або біле?» - Подібні питання нерідко доводиться чути чоловікові від його коханої. При цьому головний парадокс в тому, що, як би він не відповів, він все одно виявиться неправим, а жінка запросто може вибрати зовсім четвертий або п'ятий наряд. Але добре б заковика була тільки в сукнях - вибирати і приймати рішення жінці набагато важче, ніж чоловікові, у якого більше розвинене логічне та аналітичне мислення. Нам же потрібно прорахувати все до дрібниць, враховуючи як матеріальну, так і емоційну складову. Однак це не означає, що леді такі сумніваються, просто їм потрібно трохи більше часу, щоб не «рубати з плеча», а прийняти добре зважене рішення.

Уже в жартівливому питанні-назві статті міститься відповідь - жіночі слабкості потрібно приймати і прощати, але, як і в будь-якій справі, не варто доводити все до крайнощів. А жінки, в свою чергу, повинні навчитися керувати своїми спокусами, пам'ятаючи про відомому вислові Вільяма Шекспіра: «Сила жінки - в її слабкості».


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Категорія: Різне
Теги: жінка
Всього коментарів: 0
avatar