Алкоголь знищує клітини мозку

Алкоголь знищує клітини мозку

Регулярне вживання алкоголю не дозволяє загиблим клітинам мозку вчасно відновлюватися.

Про шкодкідливий вплив алкогольних напоїв на організм людини написано чимало наукових статей, але кількість залежних від алкоголю і наркотиків людей постійно зростає. Підступність вживання спиртного полягає і в тому, що нерідко наслідки дають про себе знати не одразу, а лише через кілька років.

Встановлено, що алкоголь знищує клітини мозку і уповільнює процес їх регенерації. У хронічних хворих відбувається поступове зменшення кількості нейронів у головному мозку або так званої атрофії. Нерідко виникають і різні психічні захворювання, такі як зниження уважності і концентрації, розлади пам'яті, дезорієнтація. Прогалини в пам'яті хворий заповнює неіснуючими домислами і баченнями. У залежних на алкоголі погіршується координація і втрачається м'язова маса. На останній стадії у хворого трясуться руки і ноги, відмовляє периферійна нервова система, можлива алкоголіческой епілепсія, виникають проблеми з мовою і ковтанням їжі. Нарешті хворий впадає в стадію деменції, відомої в народі як "біла гарячка".

Великою помилкою є спосіб лікування депресії алкоголем. Ухвалення спиртного лише на короткий час піднімає настрій, після чого приходить неминуча розплата і падіння в ще більш глибоку депресію. У середньому алкоголіки живуть на 10-15 років менше, ніж непитущі і мають більшу схильність до самогубств.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0