Чому люди діляться на лівшів і правшів

Чому люди діляться на лівшів і правшів

Лівшів не так вже й багато серед нас. Фактично, вони представляють приблизно 10 відсотків народонаселення. Але нове дослідження припускає, що причиною, того що, лівші перебувають у меншості є те, що у людського роду більш розвинене почуття товариськості, ніж конкуренції. Кілька досліджень з університетів Західних країн вперше проаналізували реальні дані, щоб підтвердити існуючу гіпотезу.

"Чим вище рівень соціальної організації у тварини - здатність до активної взаємодії з іншими особинами свого виду - тим більша кількість особин в цілому, відхилиться до однієї сторони. Найбільш важливий фактор для ефективного суспільства - високий ступінь співробітництва. У людей це яскраво виражено домінуючим числом правшів ". Фактично, в повністю скооперуватися суспільстві, гіпотеза припускає, що у всіх була б та ж сама домінуюча рука. Причина? Це, в теорії, має допомогти нам розділити речі та інструменти.

З іншого боку, аналіз показує, що залишаються 10 відсотків лівшів представляють факт, що людський рід неповністю спільний. До того ж, нова модель, створена дослідниками, може навіть передбачити відсоток лівшів в будь-якій групі - людей, птахів, або навіть бейсболістів - використовуючи дані про ступені співпраці та змагання в межах соціальної групи. Дослідження також стверджує то факт того, що на деяких спортивних змаганнях непропорційне число шульг. У той час як співпраця породжує більшість правшів, у змагальній складової все навпаки. На спортивних змаганнях як бейсбол, бокс або фехтування, гравці в перевазі, якщо вони відрізняються від суперника.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar