Головний біль і гомеопатія

Головний біль і гомеопатія

Хоча це і може так виглядати, однозначно, головний біль стосується не тільки жіночої частини населення і багато чоловіків добре знайомі з цією проблемою. Коли вас мучить головний біль, то важко робити що-небудь інше, ніж просто відпочивати і намагатися зробити все для того, щоб згадана мука якнайшвидше припинилося. Незалежно від того, що ви спочатку планували, головний біль вас приведе до того, що все заплановене зірветься або, принаймні, сильно зіпсує плани. Одним з можливих рішень є саме гомеопатія.

Витоки гомеопатії можна датувати вже кінцем 18 століття, коли доктор Самуель Християн Ганеман сформулював її основні принципи. Без великих змін використовуються до сьогоднішнього дня і серед основних можна привести ці:

  • Гомеопатичний метод заснований на принципі подоби. Тут застосовується принцип Similia similibus curantur, подібне лікується подібним.
  • Ліки даються в простих і дуже маленьких дозах.
  • Спосіб лікування та підбір відповідного ліків залежить від симптомів захворювання.

Філософською основою всього методу є віра в так звану "життєву силу", де захворювання викликане її порушенням зовнішніми впливами. У такому випадку, метою лікування є стимулювати життєву силу і, тим самим, досягти одужання.

Причиною появи головного болю можуть бути кілька факторів - таких як стрес або перевантажені шийні хребці. Перевага гомеопатії саме в тому, що тут шукається індивідуальна проблема і повністю згідно з ознаками конкретного пацієнти підбираються ліки.

Таким чином, можна говорити про цілісний підхід до пацієнта, який не розглядається як людина і її проблеми зі здоров'ям, як часто трапляється в класичній медицині, але сприймається як цілісна особистість з усіма аспектами свого життя. Для правильного підбору ліків необхідна консультація з гомеопатом. При лікуванні головного болю в гомеопатії іноді використовується беладона, буркун лікарський або білокопитник гібридний.

Сьогодні гомеопатія відноситься до одним з найпопулярніших методів лікування. Хоча вона завжди піддається критиці в ненауковості з боку університетської медицини, знайдеться багато затятих прихильників, які її вплив не можуть не похвалити.

Рішення про те, чи будете ви пробувати саме цей вид лікування при головному болю, залежить повністю від вас.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar