Розклад ідеального дня

Розклад ідеального дня

В потрібний час в потрібному місці! У цій статті ви знайдете поради безлічі досліджень про те, які речі краще робити і в певний час доби.

8:30: Прийміть рішення
Дослідники з'ясували, що ми робимо все правильні рішення прямо після того, як ми прокидаємося. Пізніше наш мозок уже зупиняється на найлегшому або швидкому варіанті.

9:30: Додайте запис в свій блог або щоденник
До 10:00 більшість веб-серфінгістів перевіряє свої улюблені місця. Якщо Ви хочете максимізувати рух свого блогу, безсумнівно, додайте запис незабаром після сніданку.

10:00: Прийміть аспірин
Ранок, особливо ранок понеділка, є найбільш поширеним часом і для серцевих нападів і для мігрені. Ухвалений аспірин допоможе упокоить головний біль або навіть врятувати Ваше життя.

11:00: Надішліть пошту
Аналіз більше ніж 200 мільйонів електронних листів показав, що люди перевіряють свою пошту незадовго до обідньої перерви. Надішліть листа в 11:00, щоб бути нагорі купи.

13:00: Подивіться веселе відео на YouTube
Дослідники, що вивчали 300 мільйонів інтернет-записів більше трьох років, прийшли до висновку, що настрій на найнижчому рівні саме о 13:00. Чому б не розвіяти нудьгу з відео чхає панди?

14:00: Подрімайте
Різкий спад після обіду починається не тільки з-за повного живота; приблизно о 14:00 Ваша температура тіла починає опускатися до того рівня що і вночі. Австралійські дослідники з'ясували, що десятихвилинний сон - найефективніший спосіб перемогти післяобідню втому.

16:30: Прибирання
Краще зайнятися прибиранням тоді, коли Ваша зорово-моторна координація є найвищою - близько 16:00 до 17:00.

17:00: Займіться спортом
Сплеск температури тіла триває з 17:00 до 18:00. Висока температура збільшує Вашу витривалість і силу, прискорюючи реакцію, таким чином, роблячи Ваші розминки більш ефективними.

22:00: Вирішіть глобальну проблему
Важкі проблеми вимагають креативного мислення, і дослідження показують, що у людей включається абстрактне мислення, коли вони втомилися. У цей час Ваш мозок міг би привести Вас до творчого вирішення проблеми, яка здавалася нездоланною опівдні.

7:00: Зробіть дитину!
Якщо Ви хочете дітей, то найкращий час для цього, коли Ви прокидаєтесь - чоловіче кількість насіння значно вище вранці.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar