Топ-новини схуднення. 5 продуктів, які нас здивували

Топ-новини схуднення. 5 продуктів, які нас здивували

В новому огляді новин схуднення ми розповімо про продукти, які допоможуть поліпшити фігуру.

Їх дивовижні властивості були виявлені в ході недавніх досліджень.

Вчені і в минулому відзначали, що шоколад в розумних дозах не зашкодить фігурі. Однак раніше фахівці не знали, що шоколад має похудательной властивостями.

Справа в тому, що споживачі шоколаду мають меншу - у порівнянні з іншими людьми - жирову масу. Це виявилося в ході дослідницької роботи іспанських дієтологів. Вони вивчили спосіб життя і харчування більше тисячі осіб з однаковими фізичними навантаженнями. І з'ясували, що саме любителі шоколаду менше за інших страждають жировими накопиченнями.

Вчені підтвердили, що найдієвішим для схуднення і підтримки нормальної маси тіла є саме чорний шоколад, і в ідеалі рівень какао-бобів повинен перевищувати цифру в 70%.

Шоколад допомагає стройнеть незалежно від занять фітнесом або інших фізичних нагрузкок. Так що, вибираючи наступного разу між упаковкою крекерів і плиткою гіркого шоколаду, віддайте перевагу останній.

Найефективніший горіх

Пенсільванського вчені, не заперечуючи користь для здоров'я всіх горіхів, волають звернути увагу на мигдаль. За їх словами, жменя цих горіхів зробить свою справу в поліпшенні фігури.

Американські фахівці залучили до дослідження 52 людини з ожирінням. Всіх учасників розділили на дві групи і запропонували однакову харчування. Єдиним розходженням було те, що першій групі давали 28 грамів мигдалю, а другий маффин (кількість калорій у горіхів і кексу було ідентичним).

Добровольці приймали участь в експерименті впродовж трьох місяців. Виявилося, що «мигдальна група» стала стрункішою. У всіх учасників, що споживали мигдаль, зменшився об'єм стегон і талії. А це добре не тільки естетично (зменшився «пивний» живіт), але й корисно для внутрішніх органів, на які знижується навантаження.

Найоптимальніша добавка до будь-якої дієти

Більшість дієт грішать своєї незбалансованістю. Відмовляючись від тієї чи іншої групи продуктів, людина нерідко позбавляє організм важливих поживних речовин. Саме тому практично будь-яка дієта несе в собі загрозу здоров'ю.

Вчені радять худнути на риб'ячому жирі - джерелі фосфору, йоду, Омега-3 кислот. Риб'ячий жир підійде до будь-якої дієти, будь-якому обмеженню в харчуванні, яке ви пробуєте на собі стрункості заради. При цьому організм буде максимально захищена від вітамінних і поживних «похибок» дієти.

Риб'ячий жир цілком безпечний з точки зору калорійності в те саме час захистить від ослаблення організму, зазвичай викликаного дієтою.

Самий відповідний фрукт

З фруктів вчені рекомендують вживання винограду як найбільш вірний і безпечний спосіб прийти у форму. На думку дієтологів з Грузії, які десятки років займалися вивченням властивостей винограду, на виноградній дієті можна за тиждень скинути 5-6 кг, не відчуваючи побоювань за своє здоров'я.

Крім похудательной властивостей така дієта позитивно впливає на органи, очищаючи нирки, печінку, ШКТ.

Найдивовижніший продукт

Мабуть, самим дивним продуктом з усієї п'ятірки є лід. Американський лікар-гастроентеролог Брайан Вайнер виявив дивовижні властивості льоду. Виявляється, лід є «пусковою кнопкою» для активного спалювання калорій. Детально про дію льоду можна прочитати в книзі Вайнера під назвою «Льодова дієта» («The Ice Diet»).

Коротенько суть в наступному. Лід входить до числа продуктів з так званої негативною калорійністю. Іншими словами, коли їси лід, калорій не додається, а, навпаки, вони активно спалюються.

Доктор закликає з'їдати літр льоду в день. Це допомагає не тільки позбутися від почуття голоду, але і спалити 160 ккал. Якщо робити це іншими методами, наприклад, бігом, то потрібно подолати на своїх двох 1,6 кілометра.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar