У Вас буде ... кошеня!

У Вас буде ... кошеня!

На світі мільйони бездомних тварин, таким чином, це прекрасна ідея взяти кошеня додому з притулку. Ви заощадите гроші, а головне - життя! Але це ще і велика відповідальність, до якої Ви повинні бути готові. Вибираючи кошеня, Ви можете не втримати себе і взяти додому кількох. Багато людей, у яких є більше ніж одна кішка, кажуть, що дві кішки складають один одному компанію. У Вас достатньо простору? Часу? Грошей? Якщо відповідь так, то підготуйтеся до більшої відповідальності, а й до більшої нагороди.

Перш, ніж Ви привезете додому своє кошеня, упевніться, що у Вас є лоток, сумка для кішки, корм для кошенят, миски для води і їжі, нашийник з біркою та іграшки, щоб розважити Вашого нового вихованця. Приберіть чистячі засоби і що-небудь, що вона чи він зможе проковтнути.

Якщо Ви плануєте не показувати кошеняті вулицю, у Вас вдома повинні бути жердини, по яких він міг би лазити.

До року, кошенята їдять в три рази більше ніж дорослі кішки. Тому шукайте їжу, зроблену спеціально для кошенят, і давайте своєму кошеняті кількість корму, рекомендовану на упаковці. Поговоріть з ветеринаром про використання консерв, сухих кормів або суміші обох. Обов'язково помістіть їжу де-небудь, в недосяжності собаки, оскільки корм для кошенят може зіпсувати шлунок собаки і додати небажані кілограми. Завжди тримайте багато прохолодної, чистої води для Вашого кошеняти. Помістіть кілька мисок для води усюди по будинку і утримуєте їх в чистоті. У кішок є інстинкт, ходити в туалет на ґрунт або в пісок, таким чином, Ваше кошеня буде, ймовірно, використовувати лоток відразу ж. Помістіть його в тихому місці і покажіть йому, де це. Деякі лотки для кішок занадто високі для кошенят, таким чином, Ви повинні почати з коробки з низькими бортиками, поки Ваше кошеня не виросте.

Кішки сплять близько 16 годин на день, кошенята ще більше. Воно щасливо згорнеться на підвіконні, або на подушці, або в його власному спальному місці .Якщо у Вас є собака, важливо дати Вашому кошеняті безпечний і затишний куточок для сну. Кішки часто взаємодіють зі світом через рот, тому тримайте нитки, стрічки, пряжу, гумки, скріпки для паперів, шпильки, зубну нитку і інші спокуси далеко від Вашого цікавого кошеня. Крім того, приберіть чистячі засоби і таблетки.

Ваше кошеня погано знайоме зі світом і Вашим будинком - таким чином, воно повинне буде вивчити правила. Щоб попередити деякі наслідки, дайте кошеняті інші можливості. Наприклад, щоб тримати кошеня подалі від фіранок, придбайте жердину для лазіння, щоб воно змогло дряпатись наверх.

Напої, такі як алкоголь, кава чи чай небезпечні для Вашої кішки. Також уникайте цибулі та часнику, оскільки ці продукти викликають анемію у кішок. Щеплення Вашого кошеняти допоможе зберегти його здоров'я. Вакцини можуть запобігти поширенню хвороб, таких як сказ, котяча хандра, котяча лейкемія та інфекції верхніх дихальних шляхів. Порадьтеся зі своїм ветеринаром, які вакцини потрібні Вашому кошеняті.

Існують ознаки, які говорять Вам, що Ваше кошеня не здорове, включаючи відмову від їжі або води, задишка, тривалість сну набагато більше, ніж зазвичай, кашель, чхання, блювота або схуднення. Якщо Ви думаєте, що Ваше кошеня не в порядку, поговоріть з ветеринаром. Ніколи не давайте Вашій кішці щось зі своєї власної аптечки. Деякі медикаменти можуть бути смертельними. Як і діти, кошенята, ростуть прямо на очах. Робіть багато знімків і насолоджуйтеся кожним моментом, в той час як Ваш вихованець перетворюється із забіякуватого кошеня в відданого друга сім'ї.


Сподобалась стаття? Поділіться з друзями:


Теги:
Всього коментарів: 0
avatar